Podolsko pod stanem

Podolsko pod stanem

Datum konání

6. 5. 2023 - 8. 5. 2023    
8.30 - 19.10

Typ události

Sraz: v sobotu 6.5.2023 v 8:30 před lávkou v Řeži

Návrat: v pondělí 8.5. v 19:10 tamtéž

Závazné přihlášky (viz níže) do pondělí 1.5.2023 včetně (kvůli místenkám ve vlaku) Vyrazíme do stanové základny Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze v obci Temešvár na břehu přehrady Orlík. Spát budeme ve stanech, jídlo si budeme připravovat po tábornicku. Čekají nás výlety po vodě i souši. Uvidíme Vltavu i Otavu a čeká nás i Písek. Stan a spacák si poneseme na základnu a ze základny sami, s menšími se o náklad rádi podělíme. Na místě budeme pobíhat odlehčeni :-). Vzhledem k tomu, že se s nejvyšší pravděpodobností svezeme na kánojích, je akce určena pro plavce (vesty zajištěny).

Na sebe

Dlouhé turistické kalhoty, nepromokavá středně zateplená bunda, lehká pláštěnka (každá nepromokavá bunda nakonec promokne), nepromokavé turistické boty (pokud možno kotníčkové), kšiltovka.

S sebou

Náhradní ponožky 3x (z toho jedny tlusté), náhradní triko 2x, lehká zimní čepice, funkční/termoprádlo, druhá mikina, druhé venkovní kalhoty, šortky, věci na spaní, hygiena, ručník, plavky, léky (pokud jsou nutné+návod), čelovka, ešus nebo miska (jen pro servírování hotového jídla), lžíce, plecháček, přiměřené kapesné max 50 Kč na den, oddílový zápisník,

a dále pak: Teplý spacák, karimatku, stan – možno jako obvykle půjčit oddílový, uveďte prosím při přihlašování. 

Spacák, karimatku i stan nechte prosím zvlášť, poveze je na místo auto, předáme si na srazu.

 

Jídlo

V sobotu na celý den + minimálně 1 litr vody v netekoucí lahvi/lahvích, večeře zajištěna. Neděle a pondělí strava zajištěna.

Cena
  • Děti do 18 let: 800,- Kč
  • Dospělí: 1 000,- Kč

V ceně je doprava, ubytování a strava. Částku vybíráme na srazu před odjezdem. Přihlášky: Buď mailem, telefonicky, nebo elektronicky níže. Těší se na vás Zbyněk, Katka, Filip.

Napsat komentář

Přejít nahoru