Náš oddíl TOM 5101 Řež

  • T jako Turistický,
  • O jako Oddíl,
  • M jako Mládeže.

Jsme oddílem, který spadá pod Asociaci turistických oddílů mládeže –  www.a-tom.cz. To je občanské sdružení dětí a mládeže s celorepublikovou působností zaměřené především na turistiku a tábornictví. Členové této Asociace jsou tzv. TOMíci. TOMíků je v naší republice více jak devět tisíc a scházejí se na oddílových schůzkách, podnikají řadu tuzemských i zahraničních výprav, v létě pořádají tábory, lezou po horách, sjíždějí řeky, organizují akce pro veřejnost.

Hlavním posláním vašeho oddílu v Řeži (www.husinec-rez.cz) je, abychom se vzájemně potkávali se svými kamarády, ať už staršími nebo mladšími. Abychom k sobě chovali úctu a respekt, a v našem přístupu a chování šli příkladem všem ostatním, nejen našim členům. Abychom se vždy těšili, až se zase uvidíme, abychom se od ostatních dozvěděli, co vše od našeho posledního shledání zažili, jaké mají nápady a plány do budoucna. Abychom byli vždy otevření a těšili se na kamarády nové, kteří k nám zavítají, třeba se jen podívat, porozhlédnout se, však s námi třeba za rok, za dva pojedou na tábor.

A pro nás všechny je samozřejmostí, kdykoliv to jde, vyrazit do přírody, uvědomit si naši malinkatost. Potkáváme se ať už na jednodenních výpravách za zajímavostmi naší republiky, na akcích v naší obci, na vícedenních výpravách pod stanem, kde si vaříme, na několikadenních přechodech hor po horských chatách. A naším pokladem, na který se vlastně připravujeme celý rok, je čtrnáctidenní letní tábor. Více o tom, co jsme už zažili, se dočtete zde.

Všichni, kdo se podílí na organizaci oddílu, to konají čistě z přesvědčení a z důvodu, že je to naplňuje. Nemají nárok na žádný honorář ani výhody. Veškeré příjmy, které obdržíme ať už formou členských poplatků, nebo sponzorských darů či dotací jsou vždy plně investovány přímo do našeho oddílu. A to od nákupu sportovního vybavení, přes výměnu staršího oddílového stanu, po zvelebení naší chaty na Knínici.

Nováčci

Nevíš, jestli se ti s námi bude líbit? Tak vem mamku nebo taťku a přijď na jakoukoliv naší akci a uvidíš sám. Ne každého to musí bavit, ale když to nezkusíš…. O všech našich plánovaných akcích se dozvíš na tomto našem webu, nebo na nástěnce u samoobsluhy.

Pokud už sis to s námi vyzkoušela nebo vyzkoušel, a uvažuješ o tom, že by ses stal(a) právoplatným členem, můžeš to probrat s jakýmkoliv současným členem, nejlépe dospělým, ale nemusíš, ono se to k nám donese, pokud budeš chtít :-).

 

Nebo když už jsi se dokonce rozhodl(a), pak:

Nové členy prosíme vyplnit dle věku (děti / dospělí) přihlášku do oddílu a souhlas se zpracováním osobních údajů – dokumenty ke stažení viz níže. Oba vyplněné dokumenty pak nechť jsou doručeny do poštovní schránky této:
Filip Blahuš
Červená skála 339
250 68 Husinec-Řež

Přihlášky nových členů

Přihláška do oddílu – děti
Souhlas se zpracováním osobních údajů – děti
Přihláška do oddílu – dospělí
Souhlas se zpracováním osobních údajů – dospělí

 

Výše členských poplatků

Děti, dorost, junioři 300,- Kč
Dospělí 400,- Kč
Senioři 100,- Kč
Rodinná známka 1000,- Kč
(pokud je pro vás výhodnější než součet jednotlivých známek)

Prosíme o zaplacení nejpozději do 27. ledna 2023 na účet 161975757/0300. Pro identifikaci platby do zprávy pro příjemce napište příjmení dítěte/dětí.

 

Přejít nahoru