Výprava na Hazmburk

Výprava na Hazmburk

Datum konání

18. 3. 2023    
8.45 - 18.53

Typ události

Kdy: sobota 18. března

Sraz: v sobotu 8:45 před lávkou v Řeži

Návrat: v 18:53 tamtéž

Konečně se vypravíme na ten krásný hrad, který jsme tolikrát viděli, jak se tyčí v dálce, při našich předchozích výpravách. Čeká nás nejprve pořádný výšlap. Ono kdo by stavěl hrad v údolí, že, to si může dovolit maximálně hrad Kost, páč ví, že je nedobytný. Tak se po ránu pěkně zahřejem a pak nás čeká příjemný samospádový sešup po polních cestách až k vlaku. Ujdeme okolo 14ti kilometrů. A kdo se bude po cestě dobře dívat, možná uvidí i Pátek. Těšíme se na vás.


Na sebe:

Dlouhé turistické kalhoty, termoprádlo, nepromokavá středně zateplená bunda, lehká pláštěnka (každá nepromokavá bunda nakonec promokne), nepromokavé turistické boty (pokud možno kotníčkové), lehká zimní čepice, mikina/svetr, lehké tenké rukavice.

S sebou:

Náhradní ponožky, náhradní triko, léky (pokud jsou nutné+návod), svítilna, přiměřené kapesné max 50 Kč na den, oddílový zápisník.

Jídlo: Jídlo na celý den + minimálně 1 litr vody v netekoucí lahvi/lahvích. Zde si dovolím agitovat, opravdu je moc moc potřeba aby:

  • To byl minimálně 1 litr (nezaokrouhlujeme 0,7 nahoru) –  já nosím 4l vody + 0,7l čaje a vše rozleju dětem, co mají málo :-)).
  • Aby to byla čistá voda – k doplnění energie máme jídlo, sladké pití prosím NEEEE :-), naopak odbourávání cukru spotřebuje ještě větší množství vody v našem těle

Díky!


PROSÍME, NEDÁVEJTE DĚTEM MOBILY, TABLETY A JINOU ELEKTRONIKU!

Děti budou pod nepřetržitým dohledem a v případě potřeby Vás mohou kontaktovat prostřednictvím telefonů vedoucích.


Přihlášky:

Jen dejte vědět předběžně účast u Filipa do středy 15.3.2023. Jinak přijďte klidně až na místo srazu. Těšíme se!

Kapacita: není omezena

Cena: 

Dítě 200
Student do 26 let 270
Dospělý 450
Senior 65+ 270

V ceně je cesta 2x + vstup do hradu. Platit stačí při odjezdu.

Organizuje: Filip

Napsat komentář

Přejít nahoru