Ahoj Katko, Lindo, Kláro, Dane, Davide, Vilíku, Štěpáne, a další naši středoškoláci!

Dostala jsem tenhle dopis z ústředí Asociace TOM a posílám vám ho, abyste se domluvili, jestli byste se nechtěli připojit. Na Bambiriádě jsme asi dvakrát byli s turisťákem a bylo to fajn. Jste partička a takovou potřebují – byli byste na místě od čtvrtka do neděle, měli byste na starost atrakce, které na bambiriádě reprezentují Asociaci. Někdo by vás proškolil, potom byste měli více či méně plné ruce práce s mrňaty a školáky, které tam přivedou jejich rodiče či vedoucí (třeba já tam řežáky přivedu v neděli). Doprava a jídlo zdarma. Hradí náš oddíl nebo ústředí. Nebo se domluvte na jeden den – pro začátek by to stačilo. Co pátek? Nebude tam takový nával jako v sobotu a nebude tam taková nuda jako ve čtvrtek. A nebo co ta neděle? Malíčci by měli radost, že vás tam vidí.
Pokud by vás to zajímalo, napište mi rovnou na můj mail, propojím vás, přihlásím vás a pak už se domluvíte na detailech.

Díky a mějte se
Ifča

Vážení a milí Tomíci.
Opět se nám blíží Bambiriáda, jejíž pražská část se uskutění opět na Střeleckém ostrově a jejímž koordinátorem za A-tom jsem se stal opět já. Obracím se na vás, oddíly z Prahy a okolí Prahy o pomoc. Na Bambiriádě budeme mít jako v minulých letech veverčí kolo a bezvadné hry z dílny Jirky Choura. Potřebujeme k našim atrakcím obsluhu.

Celkově potřebujeme na každý den (od čtvrtka do neděle) cca. 10 -12 lidiček, nejlépe středoškoláků a starších, kteří se prostřídají u her a také si trochu užijí bambiriádního ruchu. Kromě toho potřebujeme zejména silné muže (ale rádi uvidíme i ženy a dívky) na středu odpoledne (cca od 16 hodin) na vyložení atrakcí, jejich donesení na místo určení a zprovoznění a potom na neděli po 17. hodině na odnesení, naložení a vyložení atrakcí.

Upřednostňujeme pomocníky, kteří s námi stráví celou dobu (omluvenky do školy samozřemě zajistíme), ale budeme rádi za každého, kdo nám pomůže i kratší dobu – třeba jeden den nebo i jako Světlušky loni jen dvě hodiny o víkendu, takže si stálí pořadatelé mohli odběhnout v klidu na oběd a také se podívat na ostatní bambiriádní sdružení.

Pomocníci, kteří se budou Bambiriádě věnovat celý den dostanou lístek na oběd (bude nám vařit Armáda ČR a vaří opravdu dobře) a drobný peníz jako “kapesné”. Kdo bude aspoň tři dny, odnese si i krásné tomácké bambiriádní tričko. A kdo nás přijde vystřídat aspoň na chvilku, odnese si dobrý pocit, že přispěl dobré věci.

Všechny oddíly, nejen pražské, dostaly z ústředí žádost, aby pomohly s Bambiriádou na zajištění pořadatelské služby. To je záležitost, která se netýká našich atrakcí, ale celé akce. Samozřejmě i na tuto činnost jsou potřeba Tomíci, takže celkový počet potřebných pomocníků je hodně. Proto prosím všechny: Pomozte A-tomu se prezentovat jako bezvadné sdružení bezva lidí a přijďte nám pomoct a zároveň se také bambiriádně pobavit.

Prosím o odpovědi co nejdříve, napište mi, kolik vašich členů a kamarádů se může (které dny nebo aspoň hodiny) zúčastnit.

Díky.

Petr Teringl

Diskuse uzavřena.

Přejít nahoru