Letní tábor 2023

Letní tábor 2023

Datum konání

1. 7. 2023 - 14. 7. 2023    
Celý den

Typ události

Poslední pokyny

několik zásadních informací a dokumentů k letnímu táboru 2023:
 • Poslední pokyny 2023 – jedná se o průvodní dopis s informacemi o odjezdu a o všem důležitém, Poslední pokyny 2023.pdf,
 • Seznam věcí 2023 – výčet věcí, které budou mít děti sbalené s sebou, Seznam věcí 2023.pdf,
 • Bezinfekčnost 2023 – Jedná se o čestné prohlášení zákonných zástupců, stačí neověřený podpis, datum podpisu musí být uvedeno jako den odjezdu (1.7.2023), Bezinfekcnost_2023.doc,
 • Posudek o zdravotní způsobilosti – vystavuje/potvrzuje praktický lékař dítěte, platnost je 2 roky (pokud máte z minulého roku, můžete použít, zkontrolujte pro jistotu platnost), v příloze je formulář,  nicméně většina lékařů tiskne svůj vlastní posudek, Bezinfekcnost_2023.doc.

 

Pozvánka

Čeká nás opět tábořiště Na Ostrůvku, u Milčic u Blatné v jižních Čechách. To se nachází uprostřed skutečného lesního ostrůvku mezi zvlněnými jihočeskými pastvinami. V okolí jsou vedle pastvin lesy, rybníky, kopečky, vesničky, zkrátka vše potřebné pro to, abychom si to na čerstvém vzduchu pořádně užili.

Čeká nás zejména nová celotáborová hra na téma sci-fi detektivky. Tu si připravili praktikanti pod vedením Zuzky. Každý den (kromě puťáku) nás čekají úkoly a výzvy, které se budeme snažit splnit co nejlépe, aby naše družstvo uspělo. Vedle celotáborovky pak atletické, míčové i stolní hry, řemeslné i rukodělné aktivity, spoustu výletů jak pěších tak cyklistických a společné večery u táboráku.

Pro děti starší 10ti let, které dobře plavou, je pak opět připraven putovní cyklopádlovýlet: na 2 noci mimo tábor včetně jednodenního splouvání řeky Otavy. Je nepovinný.

Tábor organizujeme jako vyvrcholení celoroční oddílové aktivity, je určen pro děti od 6 do 15 let věku včetně s kapacitou 30 míst. Program zajišťují naši vedoucí a praktikanti, kteří pravidelně a celoročně organizují naše akce a přicházejí tak do styku s dětmi dlouhodobě. V případě naplnění kapacity mají pro přihlášení přednost děti, kteří se s námi účastní akcí pravidelně.

Abychom si to všichni užili, máme na sebe minimálně následující povinné nároky:

 • Být členem oddílu a mít zaplacené příspěvky na rok 2023,
 • Účastnit se alespoň 2 pěších výletů od začátku roku,
 • Účastnit se prvních dvou a jednoho volitelného přípravného cyklovýletu (květen – červen),
 • Mít kolo před odjezdem v perfektním stavu, znát základy pravidel silničního provozu a základy jízdy ve skupině,
 • Pokud jedu na puťák:
  • Zúčastnit se přípravného tréninku na kanále ve Veltrusech,
  • Býti dobrým plavcem.

Parametry tábořiště: 30 podsadových stanů, 5 velkých srubů – zařízená jídelna, plně vybavená kuchyň, zázemí pro případ nepříznivého počasí, dřevěná umývárna a sprchy s možností ohřátí teplé vody, suché záchody v lese, hřiště na fotbal a volejbal, velký kopaný sklep, pitná voda ze speciální nádrže 6 m3 (pravidelný dovoz vody cisternou zajištěn), užitková voda ze studny.

Platba:

Dítě 6-9 let včetně 3900,- Kč
Dítě 10-15 let včetně bez puťáku 3900,- Kč
Dítě 10-15 let včetně s puťákem 4400,- Kč
Praktikant 16-17 let bez/s puťákem 3900,- Kč

Pozn.: Rozhoduje věk dítěte v den zahájení tábora.

Platby prosíme zaslat nejpozději do 31.5.2023 na účet 161975757/0300. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte jméno/jména dětí, za které je platba. Můžete platby sloučit do jedné.

Na vyžádání vystavíme fakturu pro vašeho zaměstnavatele.

Všichni dospělí pracují ve prospěch tábora zcela zdarma, stejně jako na všech ostatních oddílových akcích. K zaplacení nákladů přispívá vedle vašich příspěvků i dotace, kterou při splnění přísných podmínek dostáváme od Asociace turistických oddílů mládeže, potažmo od státu.

Případné laskavé sponzorské dary jsou vítány, potvrzení o daru vystavíme. Vzhledem k povaze naší organizace bude částka ze 100% využita ve prospěch oddílu (např. nákup sportovního vybavení).

Přihlášky:

Seznam přihlášených (anonymizovaný):

 

Včas obdržíte další potřebné detaily, jako je seznam věcí, formulář pro prohlášení o bezinfekčnosti a podobně.

S jakýmikoliv dotazy volejte 724 123 971.

Moc se těšíme!

 

Za TOM 5101 Řež

Filip.

Verze k tisku: LT – Pozvánka 2023.pdf

 

Napsat komentář

Přejít nahoru