Velká podzimní hra ’23 (VPH23)

Popis a pravidla Žebříček Indicie Registrace

Čus, jmenuju se Korki. Koukám máte celkem slušnou vísku. Asi tu nějakej čas pobudu a troch otestuju, jak si dáváte bacha na cizí vetřelce. Abyste mě nečapli, tak budu každej tejden přespávat jinde. Jo, přesně, venku, nejsem žádný vořezávátko a na pěkně zastrčenejch místech, o kterejch třeba ani nevíte, že je tu máte. Bože, furt zapíchlej v displeji čumák, ale co se děje kolem je jim šumák. To znělo skoro jako rým…. Asi jsem dobrej, jinak si to neumím vysvětlit.

Uděláme takovou dohodu. Když se vám podaří najít všechny místa, kde budu postupně přespávat, tak odtáhnu do háje a budete mít zase klid. Do tý doby si na mě dávejte bacha. Páč zas nejste úplný profíci a jste trochu líný, abyste běhali pořád po celé vesnici, tak: Vždycky v noci z neděle na pondělí se hacknu na vaše webový stránky a hodím sem nějakou indícii, kde hledat. Musíte ve vaší vísce a okolí najít logo vašeho oddílu (jo, i to mám) a u něj QR kód. Když na něj vytasíš svůj mega-phone se zaplym foťákem, určitě se něco stane. Skoro bych si tipnul, že se objeví nějaká webová stránka v prohlížeči. A protože to by se mi zdálo moc jednoduchý, budeš muset rozluštit malej rébus a odpověď zadat na tý stránce.

A bacha, všechno nebo nic, když najdeš místo, kde jsem spal a nedáš rébus, jsi v tom za nula. Když dáš obojí máš splněno, naskočí ti na stránkách skóre.

Jo a ptáš se, jak se boduje:

  • Za každý místo je vypsán jiný počet bodů dle obtížnosti od 1 000 do 2 000 bodů, dozvíš se u indicie až bude zveřejněná,
  • Pozor, čas hraje pro mě: Z tohoto počtu bodů se od zveřejnění indicie za každou hodinu odečítá 5 bodů,
  • Hledat můžeš i všechny už předchozí místa zpětně (jen je za ně čím dál míň bodů),
  • Počítá se čas úspěšného uložení tvé odpovědi z formuláře.

Takže, když se aspoň 5 z vás dostane přes 10.000 bodů, odtáhnu do háje. A jeden z vás, ten kdo vyhraje, dostane něco na odškodněnou.

A tak jsem si říkal, že 8 tejdnů, by mohlo bejt tak akorát, co říkáš.

Ještě shrnuju, co všechno potřebuješ, kromě toho kulatýho mezi ramenama:

  • Hrát můžeš sám, pokud je ti 15+, jinak v doprovodu mamky nebo taťky,
  • Emailovou adresu, pad kterou se budou evidovat tvé odpovědi (musíš striktně použít stejnou adresu jako v registraci a pak na všech kontrolách)
  • Dole se registruj (15+) nebo ať to udělají tvoji rodiče, ať vím, kolik vás na mě bude,
  • Chytrý telefon s foťákem, co umí číst QR kódy.

Už teď se tu potuluju, tedy první indicii uvidíš o půlnoci z neděle 1.října na pondělí 2.října 2023.

Poslední indicii prozradím 19.listopadu a s hledáním končíme 26. listopadu o půlnoci. Pak zkouknem žebříček a bude jasno.

Tak se ukaž!

Odměna

Jediné triko svého druhu, nikdo jiný ho mít nebude, jen vítěz:

Čus, Korki.

Průběžné výsledky

Dostupné na stránce zde (přípstupné také přes menu).

Registrace

Registrujte se vyplněním formuláře na následujícím odkazu (neregistrovaným hledačům se nebudou počítat body):

Registrace do VPH23 (bude vyžadovat přihlášení)

Technické detaily

Jakékoliv technické problémy pište volejte hned: filip.blahus@gmail.com, 724 123 971.

Vaše odpověď je vždy potvrzena na vámi zadanou emailovou adresu. Pokud potvrzení nedorazí, je něco špatně. Zároveň se ihned po úspěšném započtení odpovědi připíše bodové hodnocení na Žebříček.

Přejít nahoru