1. schůzka v Polepšovně

V sobotu 13. února 2016 jsme se po obědě sešli v Polepšovně ducha na naší první schůzce na tomto místě. Po přivítání jsme si pověděli, co všechno nás čeká nejen dnes, ale vlastně i celé jaro. Hned po velikonoční Knínici začneme s cyklistickou přípravou na tábor, vyzkoušíme si i jednodenní stanování a ti starší se vydají na lodě.

Pak jsme vyrazili ven, v areálu Polepšovny jsme se rozdělili na čtyři týmy a trochu se pocvičili v přetahování lanem. Pak jsme se vypravili na Červenou skálu, seběhli jsme (někteří sešoupali) a zase vystoupali rokli pod skalami, rozhlédli se z nejvyššího vrcholu a zašli jsme se podívat i na vyhlídku k větrušickým skalám. V sadu jsme si pak vyzkoušeli šplhat po stromech. Který tým měl jako první ve větvích všechny své členy jako první, vyhrál. Po týmech jsme se pak vrátili do Polepšovny (každý tým si šel svou cestou).

V Polepšovně jsme posvačili, potom jsme se pocvičili v morseovce, uzlování a taky jsme si zahráli bingo. Následovala schovka před Polepšovnou, a kdo chtěl, mohl se nechat zavěsit na lano.

Na poslední půlhodinku jsme se ještě vrátili do tepla, zazpívali jsme si pár písniček, zahráli jednu hru a pak už byl čas se rozloučit. V Polepšovně se sejdeme zase za 14 dní.

Více ve fotogalerii a ještě více na rajčeti.

Jitka

 

 

Přejít nahoru