Košile

Přátelé, kamarádi, máme jedinečnou příležitost založit tradici, kdy budeme jako členové oddílu vypadat poněkud uceleně a společensky při slavnostnějších příležitostech. Podařilo se nám vyjednat velmi výhodné podmínky zakázkové výroby oddílových košil s Vimperskou firmou Vavi, která mj. historicky obstarávala většinu sortimentu firmy Pietro-Filipi. Obstarání košile samozřejmě není povinné, dává ale jakýsi punc příslušnosti k našemu oddílu.

Víme, že je to narychlo, ale máme možnost získat první dodávku košil už do tábora a tedy užít si jich už na táborových nástupech. Bude to kvalitní český výrobek z italské látky, tmavě zelené barvy, jednotný pánský střih (příští rok můžeme dle zájmu i dámský). Zároveň jsme si vědomi, že by se jednalo o další finanční náklad a zcela pochopíme, pokud ho neakceptujete nebo třeba jen odložíte do budoucna. Pro účastníky letního tábora Turistický oddíl nicméně pokryje 50% výrobní ceny, která by neměla přesáhnout 800,- Kč, zaplatíte tedy za jednu košili zhruba 400,- Kč (finální cenu upřesníme). Ostatní členové oddílu (děti, dospělí) samozřejmě mohou objednávat také, ale bohužel prozatím za plnou cenu, tento rok nám nezbydou na více peníze. Ale nezoufejte, příští rok budeme určitě doobjednávat za dotovanou cenu.

Pokud se vám podaří objednávku udržet před dětmi v tajnosti, budou mít milé překvapení u odjezdu na tábor.

Prosím tímto o urychlené NEZÁVAZNÉ objednávky do zítra, úterý 20.6. večer.

Cena (upřesníme):

  • Jakýkoliv člen oddílu, který jede na tábor – 400,-
  • Jakýkoliv člen oddílu, který na tábor nejede – 800,-

Postup bude následující:

My VŠECHNY nezávazné objednávky objednáme do výroby, vy se pak rozhodnete, zda vámi objednanou košili opravdu chcete a tedy zaplatíte před táborem, nebo si to nakonec rozmyslíte a necháte ji v oddíle “na skladě” pro jiného zájemce.

Jakékoliv dotazy u Filipa: 724 123 971. Díky.

Tabulka velikostí (možno i prodloužené velikosti):

Nezávazná objednávka:

Diskuze

Přejít nahoru