Tézetko 2021

Letošní druhý ročník (a v pořadí vlastně třetí) turistického závodu Tézetko se zase povedl! V neděli 8. září bylo opět letní počasí a účast byla skvělá – 35 závodníků! Trať byla podobná jako předchozí ročníky, ale v detailech byly i rozdíly. Na šesti stanovištích závodníci odpovídaly na otázky z různých oborů a na čtyřech aktivně plnili úkoly (buzola, lanová lávka, hod granátem, plížení). Běželo se ve třech kategoriích, 7–9, 10–12 a 13–15 let, dále se hodnotili zvlášť kluci a zvlášť holky. Všichni trať úspěšně absolvovali, nikdo se neztratil. Za špatně zodpovězené otázky nebo nesplněné úkoly se přičítaly trestné minuty, proto ten nejrychlejší nemusel být vy výsledku i nejlepší…

Po důkladném přepočítání (a stejně jsme udělali chybku…) nastalo velké vyhodnocování, předávání medailí a odměn.

Sportovní odpoledne se opravdu vydařilo a spokojení závodníci odsouhlasili, že za rok se zase sejdeme!