Podzimní Knínice 2020 – ZRUŠENO

od středy 28. 10. do neděle 1. 11. 2020

Sraz:          ve středu v 9.40 h před lávkou v Řeži

Návrat:      v neděli v 14.53 h tamtéž

 

S sebou: spacák, pyžamo, hyg. potřeby, ručník, bačkory, domácí tepláky a mikinu, spodní prádlo, teplé ponožky, příp. punčocháče, 2x tričko, knihu nebo oblíbenou hru, oddílový zápisník

 

Na výlety: pevné NEPROMOKAVÉ boty, nepromokavou bundu, čepici, turistické kalhoty, příp. rukavice (podle předpovědi počasí)

 

Jídlo:  na cestu a na oběd, lahev na pití, která neteče! (nejlépe PET). První společné jídlo bude až večeře. A NEZAPOMEŇTE vzít ½ chleba!

 

Chata je v turistickém stylu, nedávejte dětem drahé a nové oblečení. VŠE kromě spacáku dětem zabalte do JEDNOHO batohu na záda, samy si ho ponesou. TAŠKA JE NEVHODNÁ, půjdeme od autobusu pěšky 1 km do kopce. Spacáky přineste na sraz zvlášť v ruce, odveze je z Řeže auto. Všechny ostatní osobní věci si děti nesou samy!!

PROSÍME, NEDÁVEJTE DĚTEM MOBILY, TABLETY A JINOU ELEKTRONIKU!

 

Čeká nás celodenní výlet do Máchova kraje, výlety po okolí, okolí, předvánoční vyrábění, pro starší Via ferrata v Děčíně, spousta her a zábavy…

 

Cena: 700 Kč (jízdné, jídlo, výlety, 4x nocleh). Zájemci, hlaste se u Jitky (tel. 606 913 935) do čtvrtka 22. 10. 2020. Peníze vybíráme předem v hotovosti do 23. 10. 2020 u Jitky!

.

.

.

Komentáře jsou zavřeny.