Podzimní Knínice 2018

od soboty 27. 10. do úterý 30. 10. 2018

Sraz:          v sobotu v 7.40 před lávkou v Řeži

Návrat:      v úterý v 15.53 tamtéž

 

S sebou: spacák, pyžamo, hyg. potřeby, ručník, bačkory, domácí tepláky a mikinu, spodní prádlo, teplé ponožky, punčocháče, 2x tričko, knihu nebo oblíbenou hru, oddílový zápisník, příp. draka!

 

Na výlety: pevné turistické NEPROMOKAVÉ boty, nepromokavou bundu (příp. navíc pláštěnku), čepici, šusťáky nebo dobré kalhoty, rukavice (podle výhledu počasí, jedeme do hor!)

 

Jídlo: na cestu a na večeři, lahev s pitím (dostatečně velkou!). Nedávejte jídlo do plastových krabiček, ale do sáčků!!! První společné jídlo bude až snídaně. A NEZAPOMEŇTE vzít ½ chleba!

 

Chata je v turistickém stylu, nedávejte dětem drahé a nové oblečení. VŠE zabalte do batohu na záda, TAŠKA JE NEVHODNÁ, půjdeme od autobusu pěšky 1 km do kopce. Spacáky zvlášť, odveze je od lávky auto.

 

PROSÍME, NEDÁVEJTE DĚTEM MOBILY, TABLETY A JINOU ELEKTRONIKU!

Čekají nás výlety na Komáří hůrku, prohlídka štoly Starého Martina, procházky po okolí, hledání pokladu, tvoření dárečků, pouštění draků, promítání, spousta her a zábavy…

 

Cena: 800 Kč (jízdné, jídlo, výlety, 3x nocleh)

Zájemci, hlaste se závazně (606 913 935, jitka.oltova@seznam.cz) do 21. 10. 2018. Peníze vybíráme hotově předem do 21. 10. 2018!

 .

.

Komentáře jsou zavřeny.