3. cyklistický výlet 22. 5. 2016

V neděli 22. května  jsme absolvovali další výlet kolmo aneb cyklopřípravu na tábor. Sešlo se nás 13 dětí a 6 dospělých, což znamenalo limitní zatížení klecanského přívozu, kterým jsme realizovali transport na cizí uzemi v podobě pravého břehu Vltavy.

S ohledem na složení dětí jsme zvolili lehkou výletní cestu s nácvikem ježdění ve skupině a hlavně po silnici v mírném provozu. Na rozježdění jsme jeli přes Klecánky do Roztok a Tichým údolím do Únětic. Na dvoře místního pivovaru jsme se občerstvili a pokračovali již po silnicích přes Úholičky do Libčic a podél vody zpět do Řeže. Kilometrově to bylo něco málo přes 20. Na závěr jsme se odměnili občerstvením a trampolínou U Hastrmana.

Musím pochválit všechny děti za snahu a disciplínu na silnici. A rodiče za dobrou přípravu dětí a jejich kol.

Jen doufám, že i děti, které se přípravy neúčastní, mají kola v řádném stavu (a to nejen technicky, ale i velikosti jsou uměrné k velikosti dětí; nebojte se jim dát kolo i o trošku větší) a že přípravu realizují rodiče individuálně!

Více fotek na rajčeti.

Petr

.

.

Zanechte komentář

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word