Bliží se Cross Country 2010

Již za měsíc, v sobotu 11. září, proběhne v Řeži další ročník cyklistického závodu Cross Country. Pro více info sledujte web závodu, kde se již brzy objeví podrobnosti.

Těšíme se na vás!

Počet komentářů k příspěvku: 4

 1. Ahoj, díky pořadatelům za pěkný závod, skvělé nové zázemí, rychlé a přesné zpracování výsledků a luxusní počasí. Na našem webu http://www.fafekbiketeam.wz.cz je report za závodu.

  Honza "WTB" Jírů

 2. Obrovský dík všem, kteří dokázali s hrdostí a úsměvem připravit a hlavně ustát tak parádní akci. Díky Vám!!!
  Čas od času se učim pokoře na „tříkolce“ mezi „dvoukolákama“, ale v Polepšovně to byl fakt nářez. Dlouho jsem nezažila takovou obrovskou „lidskost“ na bajkových závodech. Bylo to barevný jako život sám – trochu dobrodružný, malinko zmatený, trošičku zamotaný – ale to důležitý bylo zvládnuto bravurně – parádní trať, perfektně vyznačená, mraky pořadatelů a dobrovolníků, voda na trati, smích a zábava v cíli, ocenění těch nejlepších, úcta ke všem co to zkusili, parádní počasí ….. prostě pohoda. Nevim co dodat …….. Snad jen, že za rok to dám pod hodinu :-))
  Jo a taky díky všem bajkerům za respekt …. vim že na singliku se handidlo blbě předjíždí :-( ….. ale i v životě narazíte na překážky ;-)

  Šárka Eliška

 3. Děkujeme za krásný ohlas, čekáme tě, Šárko, za rok a děkujeme, žes dala našim závodům nový rozměr!

  Ifča

 4. Zdravim,
  chtěl jsem se zeptat, zda-li budou nějaký fotky. Pokud jsou, tak se omlouvám, ale nenašel jsem. Dík

  P.S. Jinak díky za super závod. Organizace skvělá – až na pár much při vyhlašování – ale třeba oproti roku ´08 to bylo dokonalý ;-) Trať úžasná a parádně vyznačená. Za rok opět dorazím. Bajku zdar

  Pajan

Zanechte komentář

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word