VÝSLEDKOVÉ LISTINY CROSS COUNTRY ŘEŽ 2009 JSOU NA WEBU!!!

7. ročník závodu Cross Country máme zdárně za sebou. Větrné počasí, které nám komplikovalo stavění stanů, instalaci informačních nástěnek a vůbec manipulaci se všemi papíry, se nakonec umoudřilo. Ani jsme nezmokli, takže nám účastníci závodu neujeli před vyhlášením výsledků, časomíra nezklamala, a proto jsme spokojeni. Děkujeme ještě jednou všem, kteří nám pomohli se zajištěním závodu. Děkujeme závodníkům, že dorazili, a těšíme se na příští rok. Děkujeme za vaše připomínky a názory.
Organizační tým.

výsledkové listiny Cross country Řež 2009: www.xcrez.com

Výsledky si můžete rovněž stáhnout ve formátu
Microsoft Excel (.xls) zde

Počet komentářů k příspěvku: 10

 1. Moc se mi ta akce líbila. Byl jsem na takové akci poprvé a zjistil jsem že mám opravdu co zlepšovat. Už se těsím na další cross country a věřím že se i zlepším… PS: Bylo to super!!!

  Vladimír19

 2. Závod je jako každý rok pěkný ale co určitě pokulhávalo byla ORGANIZACE. Nevím kdo vymyslel největší kravinu poslat ženy atd. před skupinami CORE BIKE,MUŽI A JUNIOŘI. To předjíždění bylo opravdu na nic a dost to brzdilo. Pro příští rok by to chtělo zapojit trošku mozek.

  Díky.

  lukas

 3. :))
  Díky za příspěvek a za názor. Ano, tohle jsme nezvládli. Snad jsme si mysleli, že už to máme zmáknuté a málo jsme to prodiskutovali předem..taky jsme se hrozně soustředili na časomíru (po loňské špatné zkušenosti) – a když se letošní firma ukázala jako bezproblémová, mysleli jsme, že už je to všechno… Taky ranní plány zbrzdilo počasí – místo schůzky štábu jsme ve vichru stavěli stany a veškerý ten cirkus…
  Zkrátka, příští rok zapojíme mozky.
  Ifča

  Ifča

 4. Prosíme benjamínka Jakuba Holubce nebo jeho právního zástupce, aby se nám ozval, dlužíme mu medaili a výhru!!
  Nejlépe na ivana.pinova@gmail.com.
  Ifča

  Ifča

 5. Závod letos povedený, sice mi počasí vůbec nevyhovovalo a vůbec mi to letos nesodlo, ach ta moje příprava :D :-( :D Organizace (časová) konečně lepší :-) Trať bezkonkurenční. Na občerstvovačkách bych uvítal alespoň kousek banánu třeba. To pořadí startů bych určitě upravil, ale to už psal kolega nade mnou. Výtku bych dal tomu, že jsem do poslední chvíle nevěděl kdy startuju, nikdo to prostě nevěděl… A to, že „už to bude za chvíli“ mi bylo k ničemu :-) Těšim se na další ročník, snad bude o5 bohatá tombola, taška i obsazení :-) A krásné startovné, Děkuji ;-)

  Pavel Šedivý

 6. A chtěl jsem se ještě zeptat, kdy budou fotky!? Pokud jsem to někde přehlédl, tak se omlouvám, ale jsem slepej ;-) :D Díky

  Pavel Šedivý

 7. Fotky budou zítra večer na webu, prosím vydržte!

  Ifča

 8. Já myslím, že se to povedlo. Na to, jak dokážete zvládnout takovou kupu lidí v tak stísněných podmínkách, mám tím na mysli hlavně start a to co s tím souvisí, to jste fakt borci. Ale už to začíná být tak trochu „na hraně“. Těch 200 lidí je maximum. Čekání na výsledky je sice trochu delšínež obvykle, ale to je daň za počet vyhlašovaných kategorií, to si jako závodníci asi rádi počkáme, že jo…. Jinak, myslím že občerstvení na trati xc závodu- to je hodně vysoký nadstandart, i voda samotná. Těch pár kilometrů by měl každý zvládnou „za své“. Na závěr- myslím, že kategorii muži 40+ by opravdu slušely dva okruhy, to jedno kolečko je skoro až nedůstojné. Na našem webu http://www.fafekbiketeam.wz.cz je krátký report.

  WTB

 9. prosim vysledky mladsich zakyn

  michaela kunicka

 10. Obrovský dík všem, kteří dokázali s hrdostí a úsměvem připravit a hlavně ustát tak parádní akci. Díky Vám!!!
  Čas od času se učim pokoře na „tříkolce“ mezi „dvoukolákama“, ale v Polepšovně to byl fakt nářez. Dlouho jsem nezažila takovou obrovskou „lidskost“ na bajkových závodech. Bylo to barevný jako život sám – trochu dobrodružný, malinko zmatený, trošičku zamotaný – ale to důležitý bylo zvládnuto bravurně – parádní trať, perfektně vyznačená, mraky pořadatelů a dobrovolníků, voda na trati, smích a zábava v cíli, ocenění těch nejlepších, úcta ke všem co to zkusili, parádní počasí ….. prostě pohoda. Nevim co dodat …….. Snad jen, že za rok to dám pod hodinu :-))
  Jo a taky díky všem bajkerům za respekt …. vim že na singliku se handidlo blbě předjíždí :-( ….. ale i v životě narazíte na překážky ;-)

  Šárka Eliška

Zanechte komentář

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Click to hear an audio file of the anti-spam word